1 ÜCRETSİZ DERS
Ücretsiz Dersi Nasıl Kazanabilirim?
Akademitango'ya ilk kez kayıt olacak kişiler bu fırsattan yararlanabilir ve kupon sadece 1 kişi için geçerlidir. Hem Akademitango'nun ortamını tanıma hem de derslerin nasıl işlendiğini görme fırsatınız olacaktır. Partnerli ya da partnersiz olarak katılabilirsiniz. Yapacağınız tek şey, aşağıdaki formu doldurarak bize göndermeniz, mesajınızı alır almaz size gönderdiğimiz Ücretsiz Ders Kuponunu basmanız ya da akıllı telefonunuza kaydederek Akademitango'yu ziyaret etmeniz ve tangonun büyülü dünyasına girmek için istekli olmanız. Hepsi bu!

Ücretsiz ders fırsatları hangi günlerdir?
Hangi seviye tango dansçısı olursanız olun, bu fırsattan faydalanabileceğiniz bir sınıfımızı aylık programımızdan bulabilirsiniz. Aylık ders programımızı "DUYURULAR" linkimizden takip edebilirsiniz.
NOT: Bu kupon Akademitango'ya ilk kez kayıt yaptıracak kişiler için geçerlidir.

Eğer kayıtlı öğrencilerimizden iseniz, sizin için başka fırsatlarımız var! Lütfen tıklayınız.

 
2X1 ! Akademitango'yu tavsiye ederek ilk kez kayıt olmasını sağlayacağınız her 2 kişi için bir ücretsiz ders kazanabilirsiniz! Yapacağınız işlem çok basit:

1) Sizin ve tavsiye edeceğiniz 2 arkadaşınız ile ilgili bilgileri yandaki aşağıdaki forma giriniz.
2) Her iki arkadaşınıza "1 Adet Ücretsiz Ders Kuponu" gönderilecektir. Yapacakları tek şey kendilerine gönderilen kuponu basmak ya da akıllı telefonlarına kaydetmek olmalıdır. Arkaşadaşlarınız Akademitango'yu ziyaret ettiğinde, sizin isminizi vererek geldiğini söylemeli ve kayıt olmalıdır.
3) Tavsiye ettiğiniz 2 kişi kayıt işlemlerini tamamladığında, 2X1 kuponunuzu Akademitango'dan alıp kullanmaya başlayabilirsiniz.

NOT: Tavsiye ettiğiniz kişileri tekrar tavsiye edemezsiniz. Sadece programdaki derslerden seviyenize uygun olan bir sınıf için 1 adet Ücretsiz Ders hakkınızı kullanabilirsiniz. Arkadaşını Tavsiye Et (2X1) fırsatı limitsizdir, ne zaman isterseniz bu fırsatı kullanabilirsiniz.

Ders Programımızı "DUYURULAR" linkimizden takip edebilirsiniz.
Ücretsiz Ders fırsatını nasıl kazanabilirim?
Bu fırsat Akademitango'ya ilk kez kayıt yaptıracak olanlar için geçerlidir. Hangi seviye dansçısı olursanız olun, hiç tango yapmamış olsanız bile bu fırsattan faydalanabilirsiniz. Katılmak istediğiniz dersi "DUYURULAR" linkinde her ay paylaştığımız Aylık Programdan seçebilirsiniz.
 
Yapacağınız tek şey aşağıdaki formu doldurup gönder tuşuna basmanız. Size göndereceğimiz kuponu akıllı telefonunuza kaydetmeniz ve Akademitango'yu ziyaret etmeniz. Hem Akademitango'nun ortamını hem de derslerin nasıl işlendiğini görme fırsatınız olacaktır. Partnerli ya da partnersiz gelebilirsiniz. 
Doldurulup gönderilen form tek kişi için geçerlidir. 
 
Ücretsiz ders fırsatları hangi günlerdedir?
Eğer tango ile ilk kez tanışacaksanız, Aylık Ders Programımızda "Yeni Sınıf" gün ve saatinde, eğer tangoya bir süredir devam ediyor iseniz seviyenize uygun bir sınıfımızı gelin sizinle birlikte seçelim.

 
%10 indirim nasıl işliyor?

Bu sistem; Akademitango ve anlaşmalı olduğu firmalar arasında çapraz fayda üzerine kuruludur.
 1) Aşağıdaki alışveriş mekanlarında bulabileceğiniz Akademitango’ya ait kuponu alışveriş fişiniz ile bize getirin ve Akademitango aylık kayıtlarından %10 indirim kazanın!
 2) Eğer kayıtlı öğrencimiz iseniz, okulumuzda yer alan bu alışveriş mekanlarına ait kuponların arkasına Akademitango’nun kaşesini bastırtarak, bu mekanlarda yapacağınız alışverişlerinizde %10 indirim kazanın!

NOT: Akademitango'dan Cafemiz indirim kuponu verilmemekte, ancak Cafemizden yapacağınız alışveriş ile Akademitango derslerinden %10 indirim kuponu kazanabilirsiniz. 


                                                                                          

                   
   
                                                 
Arjantin Cad. No:19
GOP/Ankara
Telefon: 0312 467 7921
www.cafemiz.com.tr
Paris Cad. 14/A
Kavaklıdere/Ankara
Telefon: 0533 770 9717
www.akademitango.com
Bestekar Sok. No:35
Kavaklıdere/Ankara
Telefon: 0312 426 0770
www.homerbooks.com

Alışveriş yaparak kazandığınızı düşünün! Aşağıda logoları bulunan restoran, butik, kitabevi gibi mekanlardan alışveriş yapıp, arkası kaşelenmiş fişinizi Akademitango'ya getirerek %10 indirimli olarak yeni tango sınıfımıza kayıt olabilirsiniz. Yapacağınız tek şey alışveriş fişinizi kaşeletip bize göstermeniz :)
 
 
                                             

Arjantin Cad. No:19
GOP/Ankara
Telefon: 0312 467 7921

www.cafemiz.com.tr
Paris Cad. 14/A
Kavaklıdere/Ankara
Telefon: 0533 770 9717

www.akademitango.com
Bestekar Sok. No:35
Kavaklıdere/Ankara
Telefon: 0312 426 0770

www.homerbooks.com

ÖN KAYIT FORMU

*ADINIZ

*E-POSTA

*CİNSİYET

ERKEK KADIN

*TELEFON

*Tango Seviyeniz

*KAYIT TÜRÜ

Partneriniz varsa Adı Soyadı

*Ders günü tercihiniz

*Düzenli bilgilendirme maili almak ister misiniz?

Bize iletmek istediğiniz notunuz

GÖNDER
AKADEMİTANGO
Paris Cad. No: 14/A - Kavaklıdere
Ankara/TURKEY
0 (533) 770 9717
CAPTCHA code
GÖNDER
copyright © 2016 - 2021AKADEMİ TANGO Turkey.