TANGOVİZYON

Akademitango'da belirli günlerde tango film, gösteri ve atelye görüntülerini izleyebileceğiniz sıcak bir ortam sizi bekliyor. Sıcak ve samimi sohbetler, dostluklar kurabileceğiniz tangovizyon etkinliğimiz ile dansınıza katkı sağlayacak görsel ve yazılı dokümanlara ulaşmak artık çok kolay. Tangovizyon etkinliğimizin gün ve saat bilgilerini içeren duyurularımızı "DUYURULAR" linkimizden takip edebileceğiniz gibi, facebook Akademitango grubumuzdan ve yahoogroups ile maillerimizle de takip edebilirsiniz. Günün stresini üzerinizden atacaksınız.. Garanti ediyoruz :)
2015 yapımı Arjantin_Almanya ortak prodüksiyonu:
Un Tango Mas (Our Last Tango)
Yönetmen: German Kral
Yapımcı: Wim Wenders
Oyuncular: Maria Nieves Rego, Juan Carlos Copes, Pablo Veron, Alejandra Gutty, Juan Malizia, Ayelen Alvarez Mino, Pancho Martinez Pey, Johana Copes

Film'de, gerçek hayatta, gençlik yıllarında karşılaşan Arjantin'in en meşhur tango dansçıları Maria Nieves Rego ve Juan Carlos'un hayat ve aşk hikayesi anlatılıyor. Onlar aşıktı.. dans partneriydi.. İlişkileri ve partnerlikleri uzun yıllar sürdü. Boşanmalarının ardından birbirleri hakkında çok ağır konuşmuş olsalar bile tangonun en çok sevilen çiftiydi.
Film için her iki dansçı ile ayrı ayrı ropörtajlar yapılır, anlatımları geçmişe dönük olarak görselleştirilir ve onlardan son bir kez sahneye çıkmaları istenir..

 

ÖN KAYIT FORMU

*ADINIZ

*E-POSTA

*CİNSİYET

ERKEK KADIN

*TELEFON

*Tango Seviyeniz

*KAYIT TÜRÜ

Partneriniz varsa Adı Soyadı

*Ders günü tercihiniz

*Düzenli bilgilendirme maili almak ister misiniz?

Bize iletmek istediğiniz notunuz

GÖNDER
AKADEMİTANGO
(T.C. Gençlik Spor Genel Müdürlüğü)
Paris Cad. No: 14/A
Kavaklıdere/Ankara/TURKEY
0 (533) 770 9717
CAPTCHA code
GÖNDER
copyright © 2016 - 2022AKADEMİ TANGO Turkey.