GRUP DERSLERİ
Ankara'da tango dersi almak, kaliteli tango okulunun üyesi olmak isteyen herkes derslerimizden faydalanabilir. Düzenli Grup derslerimiz her hafta aynı gün/saatte yapılmakta ve 1 saat 15 dakika sürmektedir. Her ay farklı bir konsept işlenir. Eğlenceli ve bilgi yüklü geçen grup derslerimizde hedefimiz; dansından keyif alan/alınan sosyal tango dansçıları yetiştirmektedir. Tüm gruplarımızda ders boyunca, kadın ve erkek sayı eşitliğine özenle dikkat gösterilir, partner değişikliği yapılarak maksimum verim alınması gözetilir. Çünkü, derslerde farklı partnerlerle yapılan adımlar, farklı enerjilerle tanışmanız için güzel bir fırsattır. Grup derslerimize "ön kayıt" yaptırılması zorunludur.
 
Düzenli Grup Dersleri, dansçılarının seviyelerine göre aşağıdaki gibi belirlenir:

 
Yeni Sınıf
Henüz hiç tango dersi almamış, tangonun büyülü dünyasına ilk kez adım atacak olanlar için Akademitango'da her ay yeni bir grup dersi açılır. Tango dansını öğrenmeye istekli yeni öğrencilerimiz için; Akademitango sıcak, samimi, eğlenceli ve rahatlatıcı bir ortam sunmaktadır. Eğer yeni açılan sınıfımızı 1-2 hafta kaçırmış iseniz üzülmeyin! Eğitmenlerimizden 1 özel ders randevusu alarak yeni açılan sınıfa kolaylıkla uyum sağlayabilirsiniz.
 
Başlangıç Grubu (2-24 ay)
Eğer tangoya daha önce başlamış, ara vermiş ancak tekrar başlamak istiyorsanız, eski bilgilerinizi tekrar etmek ya da karşı tarafın rolünü öğrenmek istiyorsanız Başlangıç Grubu derslerimiz tam size göre demektir. Başlangıç Gruplarımız "Başlangıç-Alt Grup" (2-12 aylık)ve "Başlangıç-Üst Grup" (12-24 aylık)  olarak iki ayrı gruba ayrılmaktadır. Seviyeniz tespit edilerek bu iki gruptan birine kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz.
 
Orta Seviye Grubu (2-4 yıl)
Tangoya en az 2 yıldır devam etmişseniz ve tango temel bilgilerini tamamlayıp dansınızı ilerletmek istiyorsanız, hiç vakit kaybetmeden Orta Seviye Gruplarımıza katılabilirsiniz. Orta Seviye Gruplarımız "Orta-Alt Grubu" (2-3 yıllık) ve "Orta-İleri Grubu" (3-4 yıllık) olmak üzere iki gruba ayrılmaktadır. Seviye tespiti yapılarak kayıt alınmaktadır. Bu gruplarımız gelişimci gruplarımızdır ve tangonun derin dünyasını keşfetmeye hazır olanlar içindir.
 
İleri Seviye Grubu (4 yıl ve üzeri)
Tangoya en az 4 yıldır devam eden ve dersleri teknik ağırlıklı olarak öğrenmek isteyenler içindir. Tango konseptleri derinlemesine işlenir, katılımcılara konseptlerin açılımlarını analiz etme fırsatları yaratılır. "Tango Matriks" ile tanışmak istiyor musunuz? Cevabınız "evet" ise sizi İleri Seviye Grup derslerimize bekliyoruz.
 
Master Seviye Grubu (6 yıl ve üzeri)
Tango eğitmeni olmak isteyen ileri seviye tango dansçılarına tango dansını öğretme yetisinin verildiği en üst seviye grubumuzdur. Gruba özel müfredat ile  MEB, GSGM antrenör/usta eğitici sınavlarına yetiştirilirler. 

NOT: Yukarıdaki gruplardan size uygun olan herhangi birine devam etmek istiyorsanız, Ön Kayıt yaptırmak için aşağıdaki formu doldurup gönderin, hemen sizi arayalım. Eğer başka sorularınız varsa formdaki mesaj bölümüne yazmaktan çekinmeyiniz.

ÖN KAYIT FORMU

*ADINIZ

*E-POSTA

*CİNSİYET

ERKEK KADIN

*TELEFON

*Tango Seviyeniz

*KAYIT TÜRÜ

Partneriniz varsa Adı Soyadı

*Ders günü tercihiniz

*Düzenli bilgilendirme maili almak ister misiniz?

Bize iletmek istediğiniz notunuz

GÖNDER
AKADEMİTANGO
(T.C. Gençlik Spor Genel Müdürlüğü)
Paris Cad. No: 14/A
Kavaklıdere/Ankara/TURKEY
0 (533) 770 9717
CAPTCHA code
GÖNDER
copyright © 2016 - 2022AKADEMİ TANGO Turkey.