ÇARŞAMBA PRATİĞİ
KADIN TEKNİĞİ
ERKEK TEKNİĞİ
PAZAR PRAKTİLONGASI
ESTILOTANGO STORE


 

Arjantin tango doğaçlama bir danstır. Sayılarla figür öğretmek yerine, öğrencisine analitik düşünce yapsını geliştirmeyi hedefleyen Akademitango Eğitim Sistemi, tüm öğrencilerinin; tango müziği ve içindeki yoğun duyguyu yaşayarak kendi adımlarını yaratıp, bir başkası gibi değil kendi gibi dans etmesini öğretmeyi hedefler. Böylece, sizlere; dünyanın hangi ülkesine giderseniz gidin tango dilinde iletişime geçebilme yeteneği kazandırır.

NEDEN AKADEMİTANGO'YU SEÇMELİSİNİZ?

*
Akademitango "sadece tango dostlarına" ve "tango öğrenmek isteyenlere" hizmet vermek için kurulan, bünyesinde sadece tangonun öğretildiği Ankara'nın "İLK" ve "TEK" tango okuludur. Bu avantajla; sertifikalı uzman kadrosuyla, sadece "tango" eğitimi konusunda yoğunlaşmıştır. Eğitmenlerinin hepsi MEB ve GSGM usta eğitici/antrenör sertifikalıdır.

​*  Ankara'nın merkezinde olup kendisine ait 20 araçlık otoparkı olan tek dans okuludur. 

* Ankara'da olup merkezde konumlanan; yüksek standartlı donanımıyla; geniş dans pisti, profesyonel ses donanımı, TangoKafe hizmeti, dans malzemeleri butiği EstiloTango Store ile "yüksek tavanlı" ve "3 katlı" olarak hizmet veren çok kapsamlı bir tango okuludur. 


Tango hayatına Akademitango ile adım atmaya başlayan ve tangoya başlamak isteyen herkese stüdyomuzun kapısı sonuna kadar açıktır. Yeni açılacak tango sınıflarımız için sayfanın altındaki formu doldurarak ya da iletişim kısmından bizi hemen arayarak ön kaydınızı yaptırabilirsiniz: 0533 770 9717 ​ 


YENİ TANGO SINIFLARIMIZ AÇILIYOR. SİZE UYGUN GÜN İÇİN BİZİ ARAYIN: 0533 770 9717

CUMA 19:15 (12 Ağustos'ta başlıyor)
PERŞEMBE 20:30 (8 Eylül'de başlıyor)

  

AKADEMİTANGO AĞUSTOS DERS/ETKİNLİK TAKVİMİ


Kayıt olmak için formu doldurup gönderebilirsiniz:
http://www.akademitango.com/iletisim/ AĞUSTOS PAZAR PRAKTİLONGASI PROGRAMI 
   
AKADEMİTANGO
(T.C. Gençlik Spor Genel Müdürlüğü)
Paris Cad. No: 14/A
Kavaklıdere/Ankara/TURKEY
0 (533) 770 9717
CAPTCHA code
GÖNDER
copyright © 2016 - 2022AKADEMİ TANGO Turkey.