ÇARŞAMBA PRATİĞİ
KADIN TEKNİĞİ
ERKEK TEKNİĞİ
YOGA
PAZAR PRAKTİLONGASI
LA MILONGA
ESTILOTANGO STORE

 

 

COVID-19 PANDEMİ SEBEBİYLE AKADEMİTANGO KAPALIDIR. TÜM TANGO DOSTLARIMIZ İÇİN SAĞLIKLI VE GÜVENLİ BİR ORTAM OLUŞTUĞUNA İNANDIĞIMIZ ANDA AKADEMİTANGO'YU AÇIP TEKRAR SİZLERLE BULUŞACAĞIZ. SAĞLIKLA KALIN.
 
SAYGI VE SEVGİLERİMİZLE

Arjantin tango doğaçlama bir danstır. Sayılarla figür öğretmek yerine, öğrencisine analitik düşünce yapsını geliştirmeyi hedefleyen Akademitango Eğitim Sistemi, tüm öğrencilerinin; kendi adımlarını yaratmasını, bir başkası gibi değil kendi gibi dans etmesini, tango müziği ve içindeki yoğun duyguyu yaşayarak dans etmesini öğretmeyi hedefler. Böylece, sizlere; dünyanın hangi ülkesine giderseniz gidin tango dilinde iletişime geçebilme yeteneği kazandırır.

​Akademitango sadece tango dostlarına ve tango öğrenmek isteyenlere hizmet vermek için kurulmuş, Ankara'nın merkezinde olup kendisine ait 16 araçlık otoparkı olan 3 katlı bir dans stüdyosudur. Ankara'da tango kursu, tango okulu olarak açılan en köklü tango stüdyosu olan Akademitango yüksek standartlı donanımıyla geniş dans pisti, profesyonel ses donanımı, Tango Kafe hizmeti, Tango Butik  ve kaliteli eğitimiyle tango dansçılarına hizmet vermektedir. Tango hayatına Akademitango ile adım atmaya başlayan ve başlamak isteyen herkese stüdyomuzun kapısı sonuna kadar açıktır. Yeni açılacak tango sınıflarımız için sayfanın altındaki formu doldurarak ya da iletişim kısmından bizi hemen arayarak ön kaydınızı yaptırabilirsiniz: 0533 770 9717 ​
 


FİGEN MORAN İLE KADIN TEKNİĞİ SEMİNERLERİ
​AŞAĞIDAKİ GRUPLARDAN BİRİNİ SEÇEREK HEMEN KAYDINIZI YAPTIRABİLİRSİNİZ:

 
Cuma 20:30 Grubu (Orta seviye)
Ctesi 16:00 Grubu (Başlangıç seviye-2)
28 Martta Başlıyor!!! Ctesi 19:00 Grubu: Başlangıç Seviye (Kayıtlarımız devam ediyor)
Pazar 16:00 Grubu (İleri seviye)HER CTESİ 16:00'DA MERT MORAN İLE ERKEK TEKNİĞİ SEMİNERLERİ...
ŞUBAT AYI KONUSU: BURGULU LAPIZAKADEMİTANGO MART DERS/ETKİNLİK TAKVİMİ

Kayıt olmak için formu doldurup gönderebilirsiniz:
http://www.akademitango.com/iletisim/
  


 
 
AKADEMİTANGO
Paris Cad. No: 14/A - Kavaklıdere
Ankara/TURKEY
0 (533) 770 9717
CAPTCHA code
GÖNDER
copyright © 2016 - 2021AKADEMİ TANGO Turkey.