STÜDYOMUZ
Türkiye'nin en geniş ve en kapsamlı tango okulu, tango kursu olarak 2008 yılında kurulan Akademitango, uzman kadrosuyla, sıcak ve samimi ortamıyla tangonun keyifle öğrenilip dans edilebileceği, tangoya dair dans malzemelerinin (tango ayakkabısı, tango kıyafetleri ve tango aksesuarları) temin edilebileceği 3 katlı bir dans merkezidir.
 
  


  


Dans Salonlarımız

Tango okulumuz, 75 metrekare üzerinde parkeli, aynalı, klimalı ve müzik sistemleriyle donanımlı, giriş ve orta katta yer almak üzere 2 adet dans salonu bulunmaktadır. Giriş katındaki Salon 1, ayrıca Tangovizyon ve seminer programları için de kullanılmaktadır. Projeksiyon ile tango film ve görüntüleri izlenebilmekte, tango konulu seminer ve paneller düzenlenmektedir.
 
   
 

 
Tango derslerinin verildiği, tango okulumuzun giriş katında, ders aralarında ve pratik saatlerinde atıştırabileceğiniz ve içeceklerinizi yudumlayabileceğiniz TangoKafemiz her zaman hizmetinizdedir. 
 
  
  
Kişisel Bakım Ünitelerimiz
 
Tango stüdyomuzun en alt katında bay ve bayanlara ait olmak üzere 2 adet wc ve ortak kullanımlı banyo bulunmaktadır. Her tuvalette bay ve bayanlara ait bakım ürünlerini ve ortak kullanımlı banyoda ise bay/bayan acil durum bakım ürünleri sizler için her daim hazır bulundurulmaktadır.
 

 

Soyunma Odalarımız

Tango stüdyomuzun en alt katında, ders öncesi ve sonrası üstünüzü değiştirebilmeniz için 2 adet soyunma odası bulunmaktadır.
 
 
 
 EstiloTango Store
 
Tango stüdyomuzun en alt katında, bay ve bayanlar için ayakkabı, kıyafet, aksesuar, hediyelik eşya gibi dans malzemelerini satın alabileceğiniz EstiloTango butiğimiz yer almaktadır. Detaylı bilgi için EstiloTango Store'un online alışveriş sitesini de ziyaret edebilirsiniz: www.estilotangostore.com
 
 

 

 

ÖN KAYIT FORMU

*ADINIZ

*E-POSTA

*CİNSİYET

ERKEK KADIN

*TELEFON

*Tango Seviyeniz

*KAYIT TÜRÜ

Partneriniz varsa Adı Soyadı

*Ders günü tercihiniz

*Düzenli bilgilendirme maili almak ister misiniz?

Bize iletmek istediğiniz notunuz

GÖNDER
AKADEMİTANGO
(T.C. Gençlik Spor Genel Müdürlüğü)
Paris Cad. No: 14/A
Kavaklıdere/Ankara/TURKEY
0 (533) 770 9717
CAPTCHA code
GÖNDER
copyright © 2016 - 2022AKADEMİ TANGO Turkey.