EĞİTMENLER


Servet & Figen MORAN
 
Servet ve Figen Moran, tango dansına 1998 yılında başladılar. Danslarında duygu ve birlikteliği hissettiren çift, müzikle uyumlu dans etmeyi ön planda tutar. Derslerinin en önemli ayrıcalığı, yılların birikimiyle oluşturdukları Tango Matriks müfredatı ile dersleri işliyor olmalarıdır. Günümüze dek sayısı binlere varan tango dansçısı ve pek çok değerli tango eğitmeni yetiştirdiler. Türkiye'nin büyük ölçekli tango organizasyonlarına imzalarını attılar. Türkiye'nin bilinen eğitmen ve dansçılarından olan çift yurtiçi ve yurtdışındaki festival, milonga ve atelyelere davet edilmektedirler.

Servet ve Figen Moran, kurucusu oldukları Akademitango'da heyecanlarını hiç kaybetmeden tango eğitimi vermeye devam etmektedirler.

 
 


Mert MORAN & Dilara ZORLU
 
Mert Moran 1994 Ankara doğumludur. Dans hayatına 7 yaşında Latin Dans Sporları başlayıp 6 yıl boyunca katıldığı yarışmalarda başarılı dereceler aldı. 2008 yılında Akademitango'da Servet ve Figen Moran ile tango eğitimi almaya başladı. 2009 yılında, Buenos Aires'in bilinen milongalarında gösterilerde yer aldı. Halen kurucusu olduğu Akademitango'da eğitim vermeye devam etmektedir.

Dilara Zorlu 1993 doğumludur. Başkent Üniversitesi İletişim ve Tasarım Bölümü'nde eğitimine devam etmektedir. Dansa 2016 yılında Akademitango'da başladı. Mert Moran ile tango festivallerinde eğitmen ve performans dansçısı olarak yer almaktalar. Halen Akademitango'nun eğitmeni olarak devam etmektedir.

 

 


ÖN KAYIT FORMU

*ADINIZ

*E-POSTA

*CİNSİYET

ERKEK KADIN

*TELEFON

*Tango Seviyeniz

*KAYIT TÜRÜ

Partneriniz varsa Adı Soyadı

*Ders günü tercihiniz

*Düzenli bilgilendirme maili almak ister misiniz?

Bize iletmek istediğiniz notunuz

GÖNDER
AKADEMİTANGO
(T.C. Gençlik Spor Genel Müdürlüğü)
Paris Cad. No: 14/A
Kavaklıdere/Ankara/TURKEY
0 (533) 770 9717
CAPTCHA code
GÖNDER
copyright © 2016 - 2022AKADEMİ TANGO Turkey.