BİZ KİMİZ?


 
    

                                Servet MORAN                                                       Figen MORAN                                                                 Mert MORAN

Ankara'da tango camiasının en köklü tango kursu, tango okulu olan Akademitango, Servet, Figen, Mert Moran ailesi tarafından 2 Şubat 2008'de kurulmuş ve tango dansını öğrenmek isteyen herkese kapılarını açmıştır.
 
Servet, Figen ve Mert Moran tarafından oluşturulan "Tango Matriks" isimli müfredatıyla; herkesin kendi adımlarını yaratması, bir başkası gibi değil kendisi gibi dans etmesi, sevgi ve sabırla işlenen derslerde öğrencileriyle birebir iletişim kurarak tangoyu sevdirmeyi, tango müziğiyle yaşayarak dans etmeyi ve öğretmeyi vizyon olarak seçmiştir. Tango okulu olarak Ankara tango kursları arasında yüksek kaliteli donanımı ile tango dansçılarına hizmet vermektedir.
 
Tango derslerinin itina ile işlendiği Akademitango sadece "TANGO" için ve tango dostlarına hizmet vermek için kurulmuştur. Tango hayatına Akademitango ile adım atmaya başlayan/başlamayan herkese stüdyomuzun kapısı sonuna kadar açıktır.

 

ÖN KAYIT FORMU

*ADINIZ

*E-POSTA

*CİNSİYET

ERKEK KADIN

*TELEFON

*Tango Seviyeniz

*KAYIT TÜRÜ

Partneriniz varsa Adı Soyadı

*Ders günü tercihiniz

*Düzenli bilgilendirme maili almak ister misiniz?

Bize iletmek istediğiniz notunuz

GÖNDER
AKADEMİTANGO
(T.C. Gençlik Spor Genel Müdürlüğü)
Paris Cad. No: 14/A
Kavaklıdere/Ankara/TURKEY
0 (533) 770 9717
CAPTCHA code
GÖNDER
copyright © 2016 - 2022AKADEMİ TANGO Turkey.