ASİSTANLARIMIZ


 
 

EMRE ŞAHİN

22 Ekim 1987 Ankara doğumlu Emre, dans hayatına Arjantin Tango dansıyla Akademitango'da başladı. Ankara'nın köklü tango okulu Akademitango'nun Asistan kadrosunda ve Estrellas del Akademitango Gösteri Ekibinde çalışmalarına devam etmektedir.
 
 

DİLARA ZORLU

14 Temmuz 1993 Ankara doğumlu Dilara Zorlu, Başkent Üniversitesi Grafik Tasarım Bölümü'nde eğitimine devam etmektedir. Yoga, spor, resim hobilerinin arasındadır. Dans hayatına, Arjantin Tango dansıyla Akademitango'da başladı. Akademitango eğitmenlerinden Mert Moran ile partner olarak Türkiye'deki tango etkinliklerinde eğitmen ve performans dansçısı olarak katılmaktadır. Ankara'nın köklü tango okulu Akademitango'nun Asistan kadrosunda ve Estrellas del Akademitango Gösteri Ekibinde çalışmalarına devam etmektedir. 
 
 
KUTLAY YEĞEN

Başkent Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri Bölümü mezunu olan Kutlay Yeğen, 2016 yılında tango ile tanıştı. Müzik, klasik gitar, elektrik gitar ve fotoğrafçılık hobileri arasındadır. Ankara'nın köklü tango okulu Akademitango'nun Asistan kadrosunda ve Estrellas del Akademitango Gösteri Ekibinde çalışmalarına devam etmektedir.

 
 

 
AHMET GÖKHAN POYRAZ

15 Aralık 1996 doğumlu Ahmet, 2019 Hacettepe Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü'nden mezun oldu. 2007-2009 yılları arasında amatör bir takımda hentbol, ayrıca futbol, basketbol, masa tenisi gibi branşlarda spor yapmaktadır. Müziğe ilgisi oldukça fazla olan Ahmet Gitar çalmayı hobilerinin arasına eklemiştir. 2016 yılında Hacettepe Üniversitesi Dans Sporları Topluluğu (HÜDAST) bünyesinde tangoya başladı. İsim yapmış birçok yerli ve yabancı eğitmenden seminerler almıştır. Şu anda  Akademitango'nun Asistan kadrosunda ve Estrellas Del Akademitango Gösteri Ekibi'nde dans kariyerini devam ettirmektedir.


 
 

EFECAN OĞUZ DEMİR

18 Mart 1995 Istanbul dogumlu Efecan Oguz Demir, ITU Gemi Insaat ve Gemi Makineleri Muhendisligi'nden 27.06.2018 tarihinde mezun oldu. Hobilerinin arasında, fotoğraf, video çekimleri ve tüplü dalış yer almaktadır. Tangoya Mart 2018'de İstanbul Tango'da Muharrem ve Nilay Yılmazkaya ile başladı. Kısa bir süre Julian Castro ile El Encuentro Tango Göteburg'da tango eğitimi aldı. Tango eğitimine, Ağustos 2019 tarihinden bu yana Akademitango'nun Asistan kadrosunda ve Estrellas del Akademitango Gösteri ekibinde devam etmektedir.  
 

MELİS GÜNDEN

2 Aralık 1993, İstanbul doğumlu olan Melis,Yeditepe Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden mezun oldu. Hacettepe Üniversitesi İletişim Bilimleri programında yüksek lisansını sürdürmektedir. Hobilerinin arasında fotoğrafçılık ve tüplü dalış yer almaktadır. Tango dansına, 2018 Mart'ta İstanbul Tango’da Muharrem Yılmazkaya ve Nilay Akgün Yılmazkaya ile başladı. Ağustos 2019'dan bu yana, Ankara'nın en köklü tango okulu Akademitango'nun Asistan kadrosunda ve Estrellas del Akademitango Gösteri Ekibi'nde devam etmektedir. 

ÖN KAYIT FORMU

*ADINIZ

*E-POSTA

*CİNSİYET

ERKEK KADIN

*TELEFON

*Tango Seviyeniz

*KAYIT TÜRÜ

Partneriniz varsa Adı Soyadı

*Ders günü tercihiniz

*Düzenli bilgilendirme maili almak ister misiniz?

Bize iletmek istediğiniz notunuz

GÖNDER
AKADEMİTANGO
Paris Cad. No: 14/A - Kavaklıdere
Ankara/TURKEY
0 (533) 770 9717
CAPTCHA code
GÖNDER
copyright © 2016 - 2021AKADEMİ TANGO Turkey.