GRUP DERSLERİ
Ankara'da tango dersi almak, kaliteli tango okulunun üyesi olmak isteyen herkes derslerimizden faydalanabilir. Düzenli Grup derslerimiz her hafta aynı gün/saatte yapılmakta ve 1 saat 15 dakika sürmektedir. Her ay farklı bir konsept işlenir. Eğlenceli ve bilgi yüklü geçen grup derslerimizde hedefimiz; dansından keyif alan/alınan sosyal tango dansçıları yetiştirmektedir. Tüm gruplarımızda ders boyunca, kadın ve erkek sayı eşitliğine özenle dikkat gösterilir, partner değişikliği yapılarak maksimum verim alınması gözetilir. Çünkü, derslerde farklı partnerlerle yapılan adımlar, farklı enerjilerle tanışmanız için güzel bir fırsattır. Grup derslerimize "ön kayıt" yaptırılması zorunludur.
 
Düzenli Grup Dersleri, dansçılarının seviyelerine göre aşağıdaki gibi belirlenir:

 
Yeni Sınıf
Henüz hiç tango dersi almamış, tangonun büyülü dünyasına ilk kez adım atacak olanlar için Akademitango'da her ay yeni bir grup dersi açılır. Tango dansını öğrenmeye istekli yeni öğrencilerimiz için; Akademitango sıcak, samimi, eğlenceli ve rahatlatıcı bir ortam sunmaktadır. Eğer yeni açılan sınıfımızı 1-2 hafta kaçırmış iseniz üzülmeyin! Eğitmenlerimizden 1 özel ders randevusu alarak yeni açılan sınıfa kolaylıkla uyum sağlayabilirsiniz.
 
Başlangıç Grubu (2-24 ay)
Eğer tangoya daha önce başlamış, ara vermiş ancak tekrar başlamak istiyorsanız, eski bilgilerinizi tekrar etmek ya da karşı tarafın rolünü öğrenmek istiyorsanız Başlangıç Grubu derslerimiz tam size göre demektir. Başlangıç Gruplarımız "Başlangıç-Alt Grup" (2-12 aylık)ve "Başlangıç-Üst Grup" (12-24 aylık)  olarak iki ayrı gruba ayrılmaktadır. Seviyeniz tespit edilerek bu iki gruptan birine kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz.
 
Orta Seviye Grubu (2-4 yıl)
Tangoya en az 2 yıldır devam etmişseniz ve tango temel bilgilerini tamamlayıp dansınızı ilerletmek istiyorsanız, hiç vakit kaybetmeden Orta Seviye Gruplarımıza katılabilirsiniz. Orta Seviye Gruplarımız "Orta-Alt Grubu" (2-3 yıllık) ve "Orta-İleri Grubu" (3-4 yıllık) olmak üzere iki gruba ayrılmaktadır. Seviye tespiti yapılarak kayıt alınmaktadır. Bu gruplarımız gelişimci gruplarımızdır ve tangonun derin dünyasını keşfetmeye hazır olanlar içindir.
 
İleri Seviye Grubu (4 yıl ve üzeri)
Tangoya en az 4 yıldır devam eden ve dersleri teknik ağırlıklı olarak öğrenmek isteyenler içindir. Tango konseptleri derinlemesine işlenir, katılımcılara konseptlerin açılımlarını analiz etme fırsatları yaratılır. "Tango Matriks" ile tanışmak istiyor musunuz? Cevabınız "evet" ise sizi İleri Seviye Grup derslerimize bekliyoruz.
 

NOT: Yukarıdaki gruplardan size uygun olan herhangi birine devam etmek istiyorsanız, Ön Kayıt yaptırmak için aşağıdaki formu doldurup gönderin, hemen sizi arayalım. Eğer başka sorularınız varsa formdaki mesaj bölümüne yazmaktan çekinmeyiniz.
Figen Moran ile Kadın Tekniği Seminerleri
"Ufak dokunuşlar büyük farklar yaratır"
 
Dansını daha keyifli paylaşımlara dönüştürmeyi arzulayan bayan dansçılar için Akademitango'da farklı seviyelerde Kadın Tekniği Seminerleri düzenlenmektedir. Her ay için belirlenen tema üzerinde yoğun bir şekilde çalışılır. Seminer sınıflarına her ay katılma zorunluluğu yoktur, ancak, seminer konularının kolay takip edilebilmesi için, "aylık kart" alarak kayıt olmanızı tavsiye ederiz. Aylık kart almanız size Pratik günlerimize ücretsiz olarak katılma fırsatı sağlayacaktır. Seminer sınıflarına belirli sayıda katılımcı alındığı için "ön kayıt" yaptırılması zorunludur. Kadın Tekniği derslerimiz size neler katar:
 
* Yeni bilgiler edinir, eski bilgilerinizi tazelersiniz,
* Vücut farkındalığınızı geliştirirsiniz,
* Her konseptin teknik bilgileriyle donanırsınız,
* Attığınız her adımı kalitelileştirirsiniz,
* Dansınızda müzikalitenizi geliştirir, dansınızdan daha çok keyif alırsınız.


HAZİRAN, TEMMUZ VE AĞUSTOS AYLARI BOYUNCA KADIN TEKNİĞİ DERSLERİMİZ YAPILMAYACAKTIR!

Kadın Tekniği Seminerlerimizden derlenen videoyu izlemek için aşağıdaki linki ziyaret ediniz:
 
Kadın Tekniği derslerimize katılmak istiyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurun, hemen sizi arayalım:
Mert Moran ile Erkek Tekniği Seminerleri
"Adımlarınızda fark yaratın"
 
Dansını daha keyifli paylaşımlara dönüştürmeyi arzulayan baylar için her ay Erkek Tekniği Seminerleri düzenlenmektedir. Her ay için belirlenen tema üzerinde en ince detaylarına inilerek yoğun bir şekilde çalışılmaktadır. Seminer sınıflarına her ay katılma zorunluluğu olmamakla birlikte, konuların kolay takip edilebilmesi için "aylık kart" alarak kayıt olmanızı tavsiye ederiz. Aylık kart alarak kayıt olmanız size Pratik günlerine ücretsiz olarak katılma fırsatı sağlayacaktır. Seminer sınıflarına belirli sayıda katılımcı alınmaktadır. Bu sebeple "ön kayıt" yaptırılması zorunludur. Erkek Tekniği Seminer sınıfları size ne katar?
 
* Yeni bilgiler edinir, eski bilgilerinizi tazelersiniz,
* Eski yanlış alışkanlıklarınızdan vazgeçer, vücut farkındalığınızı geliştirirsiniz,
* Dansınıza müzikaliteyi ekler, daha keyifli dans etmeye başlarsınız,
* Dans disiplinine sahip olur, attığınız her adımda partnerinizle keyifli danslar paylaşmaya başlarsınız.


HAZİRAN, TEMMUZ VE AĞUSTOS AYLARI BOYUNCA ERKEK TEKNİĞİ DERSLERİMİZE ARA VERİLECEKTİR!

Erkek Tekniği Seminer Grubumuza katılmak istiyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurun, sizi hemen arayalım.
 
Özel Dersler
"Sizin İçin.. Size Özel"

​Eğitmeninizin 1 saat boyunca sizinle birebir olarak ilgilenmesini istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sizin öğrenmek ya da kendinizi geliştirmek istediğiniz konular üzerinde, daha uzun ve en ince ayrıntılarına kadar inilerek özel olarak bilgi paylaşımı yapılır. Eğitmeninizle ders boyunca dans ederek dansınızda hızlı bir gelişim katedersiniz. Ders Programımızı inceleyip size uygun olan gün ve saati belirleyebilirsiniz.

Özel ders almak istiyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurup gönderin, hemen sizi arayalım:
 

"Gelin sizin için çok özel olan o anı unutulmaz anıya dönüştürelim"

Düğün dansınızın müziğini isterseniz siz seçin, isterseniz zengin arşivimizden biz seçelim. Koreografisini biz hazırlayalım, hayran dolu bakışları üzerinizde hissederek siz dans edin. En az 5 ders tavsiye edilmektedir. Son dersinizde gelinlik ile prova alınmasını öneriyoruz. 4 ders koreografinin üzerinize oturtulması, 1 ders gelinlik ile provadan oluşan bu 5 derslik paket bütçenize çok uygun. Yapmanız gereken tek şey bizi aramanız, yüzyüze görüşmemiz, düğün dansı parçanızı seçmemiz, size uygun çalışma programı hazırlamamız ve hemen çalışmaya başlamamız. Hepsi bu!

En önemli gününüzü ölümsüzleştirmek için aşağıdaki formu doldurup gönderin, hemen sizi arayalım:

 
 
"Performanslarınızda Göz Kamaştırın"

Dans partnerinizle yarışmaya hazırlanıyorsanız ya da özel etkinliklerde gösteri için çağrılıyorsanız, tango festivallerinde kastta yer alıyorsanız, size şiddetle Koreografi Dersi'ni öneriyoruz. Konusunda uzman koreograf ve eğitmenlerle performansınızda gözle görülür fark yaratacaksınız. Parça seçiminde önerilerde bulunuyoruz, koreografiyi sizin için biz hazırlıyoruz, ortak çalışma programı hazırlıyoruz ve hemen birlikte hayata geçiriyoruz. En az 10 ders alınmasını tavsiye ediyoruz.

Koreografi dersi almak istiyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurup gönderin, hemen sizi arayalım:
Gyrokinesis, 3 boyutlu hareket serileriyle ritmi, akıcılığı ve doğru nefeslenmeyi içinde barındıran benzersiz bir egzersiz sistemidir. Omuriliğin doğal hareket kabiliyetini Kullanarak eklemleri ve kasları çalıştırmayı hedefleyen bu sistem, aynı zamanda ritmik nefeslenmeyle vücudumuzdaki enerji akışını düzenler. Gyrokinesis dersleri, vÜcudunu tanımak ve daha iyi kullanmak isteyen herkes için uygundur. Derslerimiz Gyrokinesis eğitim sertifikalı eğitmen Ayşe Karaoğlu tarafından verilmektedir.

Gyrokinesis grup derslerimize kayıt olmak istiyorsanız aşağıdaki formu doldurup gönderin, hemen arayalım: 

Gyrokinesis, tüm bedeni yumuşakça çalıştıran bir hareket metodudur. Enerji yollarını açar, sinir sistemini stimule eder, harket aralığını artırır ve ritim üzerinden fonksiyonel güç oluşturur. Gyrokinesis; kökleri yoga, tai chi, cimnastik ve dansa dayanan orjinal ve benzersiz bir hareket sistemidir. Bu metod sadece lisanslı eğitmenler tarafından grup veya özel ders olarak verilebilir.

Gyrokinesis dersleri 60-90 dakika arası sürmektedir. Her ders duyuları uyandırmak ve sinir sistemini stimule etmek için sandalyenin üzerinde yumuşak hareketlerle başlar. Bunu, hareket aralığını artıran omurga egzersizleri takip eder ki vücudun çeviklik ve rahatlık içerisinde daha kompleks hareketleri keşfetmeye hazırlar. Ders, omurga hareketini genişletecek egzersizlrle yerde devam eder. Kalça, omuz, el ve ayak hareketlerini de içine alarak kademeli olarak daha karmaşık seriler ilave edilir. Yer egzersizlerini ise ayakta yapılan hareketler takip eder ve denge ve kardiovaskülar egzersizlerden oluşur. Ders gevşeme egzersizleri ile sakinlik içinde son bulur ki bu da bedeni ve zihni günlük yaşamda yeniden birleştirmeye ve bütünleştirmeye hazırlar.
 
Akademitango'da Gyrokinesis ders saatleri:
Her Perşembe 19.00-20.00 arası
 
"Performanslarınızla Göz Kamaştırın"

Dans partnerinizle yarışmaya hazırlanıyorsanız ya da özel etkinliklerde gösteri için çağrılıyorsanız, tango festivallerinde kastta yer alıyorsanız, size şiddetle Koreografi Dersi'ni öneriyoruz. Konusunda uzman koreograf ve eğitmenlerle performansınızda gözle görülür fark yaratacaksınız. Parça seçiminde önerilerde bulunuyoruz, koreografiyi sizin için biz hazırlıyoruz, ortak çalışma programı hazırlıyoruz ve hemen birlikte hayata geçiriyoruz. En az 10 ders alınmasını tavsiye ediyoruz.

Koreografi dersi almak istiyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurup gönderin, hemen sizi arayalım:
Her ay güncellenen Akademitango Aylık Programını takip ederek tüm ders ve etkinliklerimize katılabilirsiniz.
Ankara'da tango okulu arayan tüm tangosever dostlarımızı bekliyoruz.AĞUSTOS AYI DERS VE ETKİNLİK PROGRAMI

ÖN KAYIT FORMU

*ADINIZ

*E-POSTA

*CİNSİYET

ERKEK KADIN

*TELEFON

*Tango Seviyeniz

*KAYIT TÜRÜ

Partneriniz varsa Adı Soyadı

*Ders günü tercihiniz

*Düzenli bilgilendirme maili almak ister misiniz?

Bize iletmek istediğiniz notunuz

GÖNDER
AKADEMİTANGO
Paris Cad. No: 14/A - Kavaklıdere
Ankara/TURKEY
0 (533) 770 9717
CAPTCHA code
GÖNDER
copyright © 2016 - 2019AKADEMİ TANGO Turkey.